KAYABAŞI

Ekibimiz

Kurucu/Avukat

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. 2006-2011 yılları arasında Bursa 3. İdare Mahkemesinde, 2011-2012 yılları arası Batman İdare Mahkemesinde, geçici yetki ile de Balıkesir Vergi Mahkemesinde hakim olarak görev yapmıştır. "İdari Yargının Görev Alanında Kabahatler Kanunu ile Meydana gelen Değişiklikler" konulu (yayınlanmamış) yüksek lisans tez çalışması mevcut olup, idari yargı alanında çeşitli dergilerde yayınlanmış yazı ve makaleleri bulunmaktadır.

Avukat

Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2012 yılında mezun olmuştur. Avukatlık stajını tamamladıktan sonra Bursa Barosuna kayıtlı avukat olarak Kayabaşı Hukuk Bürosu'nda 8 yıldır avukatlık yapmaya devam etmektedir.

Avukat

Katip/Asistan

Uludağ Üniversitesi Ziraat Teknikerliği (2012), Anadolu Üniversitesi Maliye (2015) ve Anadolu Üniversitesi Adalet (2020) bölümlerinden mezundur. 2012 yılından bu yana Kayabaşı Hukuk Bürosu'nda katiplik yapmaktadır.

Sekreter/Asistan

Yalova Üniversitesi Tekstil Teknolojisi bölümünden mezundur. 2015 yılından bu yana Kayabaşı Hukuk Bürosu'nda sekreterlik yapmaktadır.

Sekreter/Asistan